Forum Anasayfası Forum Anasayfası > BiRECiK GENEL > BiRECiK - GENEL
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Birecikle ilgili internet adresleri
  YARDiM YARDiM  Forumu Ara   Olaylar   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Birecikle ilgili internet adresleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Müslüm Erçetin Açılır Kutu Gör
FORUM YÖNETİMİ
<font color=0003c>FORUM YÖNETİMİ</font>
Simge
Copright © 2005-2012 Birecik Forumu

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Müslüm Erçetin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Birecikle ilgili internet adresleri
    Gönderim Zamanı: 04-Ekim-2005 Saat 01:53

Bu bölümde internette ana konusu Birecik olan siteleri ve Birecikle ilgili haber ya da bilgi yer alan diger tüm site adreslerini paylaşalım. Ben başlangıç olarak bildiklerimi yazıyorum.

Birecik Kaymakamlığı : Kaymakamlık tarafından hazırlanan site. Çok geniş bir içeriğe sahip. Ancak sık güncellenmiyor. İnternette keşfettiğim ilk Birecik sitesi. İnternette Birecikle ilgili birşeyler bulmanın heyecanı anlatılamazdı benim için. Ziyaretçi defteri çok kullanılıyor. www.birecik.gov.tr  

Birecik Belediyesi  :Belediyenin resmi sitesi yok. Ancak Türkiye genelinde bütün belediyeler için hazırlanmış yerel.net portalında Birecik Belediyesi için de bir sayfa hazırlanmış.İçerik çok sınırlı. Daha fazlasını bekliyoruz. www.yerelnet.org.tr/birecik 

Birecikli Mail Grup: Dicle Ünv. Tıp Fakültesi öğretim üyesi, sevgili hemşerimiz Doç.Dr.Mustafa Özateş tarafından 2003 yılında oluşturulan bir mail grubu. Bugün itibarıyla 82  üyesi var. Bu mail grubunda gerek Birecikle ilgili konular gerekse genel anlamda her türlü bilgilendirici mail paylaşımı yapılıyor. Grup tanıtımında    "Birecik Kültürünü Yaşatma ve Doğasını Koruma Amacıyla Çalışan Tüm Birecik'li Hemşehrilerimizi ve Birecik’i Sevenleri Buluşturmaya Çalışıyor ve Grubumuza Davet Ediyoruz." deniyor.  Haberiniz olsun.
www.groups.yahoo.com/group/birecikli

Tabi bir de bizim dernek sitemiz var.  www.birecikdernegi.com Şu anda burda olduğunuza göre sitemizi keşfetmişsiniz.

Umarım internette Birecikle ilgili daha  çok siteler yapılır. Bildiğimiz tüm adresleri burda paylaşalım. İçinde tek kelime Birecik geçse dahi.

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür,
Ve bir orman gibi kardeşçesine.
BU MEMLEKET BİZİM!!!
Yukarı Don
i.Halil BİNGÖL Açılır Kutu Gör
FORUM YÖNETİMİ
Simge
Birecik Forumu Mesaj Rekortmeni

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı i.Halil BİNGÖL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Ekim-2005 Saat 23:46
 Ben de Birecikli mail grup üyesiyim.Tüm hemşehrilerimizi gruba bekliyoruz....Selamlar
Yukarı Don
ozates Açılır Kutu Gör
AKEY
<font color=0000ff><b>AKEY</b></font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ozates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Aralık-2005 Saat 18:22

Müslüm ve İbrahim kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.

Bu arada http://groups.yahoo.com/group/Akey/

grubumuzu da hatırlatmak istiyorum.

http://groups.yahoo.com/group/Birecikli/ 90 üyeye,

http://groups.yahoo.com/group/Akey/ 81 üyeye ulaştı.

Katkısı bulunan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Prof.Dr. Mustafa ÖZATEŞ

Nişantaşı Üniversitesi

Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Radyoloji

İSTANBUL

Yukarı Don
ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Aralık-2005 Saat 19:26
müslüm abi yakında belediyemizin web sayfasını yapacağım burdan adresini veririm...
Yukarı Don
mustafa Açılır Kutu Gör
ELİT AKEY
<font color=ff7b3c>ELİT AKEY</font>
Simge
Forumun ve Birecikin Tek Baklava Ustası

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mustafa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Aralık-2005 Saat 12:09

bende bir kaç adres vereyim

birecigin 5 günlük hava tahmin raporu: http://www.qwikcast.com/cgi-bin/forecast.cgi?zip=Birecik,TR& amp; amp;pid=weatherbase

namaz vakitleri: http://www.namazvakti.com/c.asp?c=18014&u=200&lang=2

acizane amotörce çektigim birecik resimleri: http://www.flickr.com/photos/birecik/

http://www.qwikcast.com/cgi-bin/forecast.cgi?zip=Birecik,TR& amp;pid=weatherbase

http://www.namazvakti.com/c.asp?c=18014&u=200&lang=2

http://www.flickr.com/photos/birecik/

hey gidi güçlü kale hey, niceleri seni yıkmak istedide bunu başaramadı, bak zaman seni ne hale getirdi..
Yukarı Don
ozates Açılır Kutu Gör
AKEY
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ozates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Aralık-2005 Saat 18:26

Sevgili Mustafa,

http://www.flickr.com/photos/birecik/ de harika Birecik resimleri var. Çok teşekkürler.

Prof.Dr. Mustafa ÖZATEŞ

Nişantaşı Üniversitesi

Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Radyoloji

İSTANBUL

Yukarı Don
Salih Çerikan Açılır Kutu Gör
VİP
<font color=800080>VİP</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Salih Çerikan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2005 Saat 01:19

Bende nette dolaşırken 2 site buldum .....

Birecik Ticaret Meslek Lisesi

Birecik Meslek yüksek Okulu

Yukarı Don
FORUM YÖNETİMİ
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Müslüm Erçetin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23-Aralık-2005 Saat 01:42

Daha önce resimler topicinde Tamer Beyin vermiş olduğu Sadettin ve Feyhan Karaata İlköğretim Okulunun sitesini de ekleyebiliriz.

http://www.sfkaraata.com

Düzenleyen Erçetin - 23-Aralık-2005 Saat 01:43
BU MEMLEKET BİZİM!!!
Yukarı Don
h.terhan Açılır Kutu Gör
KIDEMLİ AKEY
<font color=53a9ff>KIDEMLİ AKEY</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı h.terhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2005 Saat 22:45
Bende birecikle ilgili bir web adresi vereyim ALTA VISTA den  birecik yazdIgInIZda geliyor ben buldum fakat fazla bir sey anlayamadIm bu isten iyi anlayan arkadaslar denerse daha iyi olur .
Yukarı Don
FORUM YÖNETİMİ
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Müslüm Erçetin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2005 Saat 18:28
Hüseyin Bey, Altavistadan bulduğunuz adresi yazmamışsınız. Altavistadan Birecik diye arattığınız zaman 78.000 sonuç çıkıyor. Bulmamız biraz zaman alabilir.
BU MEMLEKET BİZİM!!!
Yukarı Don
h.terhan Açılır Kutu Gör
KIDEMLİ AKEY
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı h.terhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2005 Saat 20:42
Müslüm kardesim ALTA VISTA 6. sayfa . isim  BIRECIKHABER.COM  bu birinci diyerinin sayfa no sunu unuttum
Yukarı Don
gazetecibirecik Açılır Kutu Gör
KIDEMLİ AKEY
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gazetecibirecik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2005 Saat 23:30

arkadsalar www.yigitin.bulteni.com

adresinde benim ve birecikle ilgli

Yukarı Don
FORUM YÖNETİMİ
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Müslüm Erçetin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2005 Saat 23:36
birecikhaber.com açılmıyor ne yazık ki. site yayından kaldırılmış ya da zaten yoktu, aslında altavista google kadar işlevsel değil, ölü linkleri kaldırmıyorlar.  
BU MEMLEKET BİZİM!!!
Yukarı Don
ibrahim_wob Açılır Kutu Gör
AKEY
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ibrahim_wob Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Aralık-2005 Saat 10:14
Árkadaslar Bende Yakinda  Bir Tane Acicam  insallah  sizlerden bir istekde bulunsam  yada fikirlerinizi  yazarsaniz  cok  sevinirim  su anda portal  bitmek  üzere ama  domain olarak aklima  bir sey gelmiyor oy  birligi  ile bir tane  domain  bulalim  ne dersiniz bekliyorum
[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/8596/redwave4pf.jpg">
Yukarı Don
tekayak Açılır Kutu Gör
VİP
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tekayak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2006 Saat 00:23

EVET DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ,

BU TOPİCDE BİRECİK İLE İLGİLİ WEB ADRESLERİNİ TARTIŞALIM, YAZIŞALIM.

AÇILIŞ BENDEN OLSUN:

Birecik Belediyesi Resmi Web Adresi

İstanbul Birecikliler Derneği Sitesi

Birecik Devlet Hastahanesi Resmi Web Adresi

Birecik Doğa Derneği İnternet Adresi

Birecik ilçe Emniyet Müdürlüğü Resmi Web Adresi

Birecik Kaymakamlığı Resmi Web Adresi

Birecik ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü Resmi  Web Adresi

Birecik Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resmi Web Adresi

Birecik'in Sesi Gazetesi İnternet Adresi

Birecik İklim Bilgileri

Birecik Hacı Nihat Sözmen Endüstri Meslek Lisesi Resmi Web Adresi

Birecik ile ilgili düşüncelerin paylaşıldığı seviyeli bir ortam

Şimdilik bu kadar...

Elinizdeki adresleri bizlerle paylaşın...

Saygılar...

İletişim:

volkan_tekayak@hotmail.com
Halfeti Toplum Sağlığı Merkezi
Halfeti İlçe Sağlık Müdürlüğü
Yukarı Don
salih_1938 Açılır Kutu Gör
FORUM YÖNETİMİ
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı salih_1938 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2006 Saat 08:34
www.Bireciklisesimezunları.com.   bu sitede açılması tasarlanan bir site olacak galiba..
MEVZU BİRECİKSE EĞER,GERİSİ TEFERRUATTIR..
Yukarı Don
tekayak Açılır Kutu Gör
VİP
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tekayak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2006 Saat 09:48
Temennimiz sadece Birecik Lisesi'nin değil tüm okulların bir web adresinin olması...  Umarız gerçekleşir...

İŞTE BİR SİTE DAHA BİRECİKLİ BİR ÖĞRENCİ KARDEŞİMİZİN:

Saygılar...
İletişim:

Yukarı Don
fuzuli Açılır Kutu Gör
ELİT AKEY
<font color=ff7b3c>ELİT AKEY</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fuzuli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2006 Saat 10:09
                    www.birecik.org

Forum üyelerinden Mustafa ARİFOĞLU'nun objektfinden Birecik resimleri... Forumda yayınladığı ve yayınlamadığı bütün resimleri orada mevcut...

Yukarı Don
tekayak Açılır Kutu Gör
VİP
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tekayak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2006 Saat 10:36

Birecik Barajının uydu görüntüleri

Birecik'in mutfak kültürü üzerine kısa bir yazı

Birecik'i tanıtan bir yazı

İletişim:

Yukarı Don
ahmet_tekayak Açılır Kutu Gör
KIDEMLİ AKEY
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ahmet_tekayak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2006 Saat 11:51

Bir de www.birecik.com sitesi var.Site Birecik Barajı ile ilgili ama sorunlu gibi görünüyor.

Yukarı Don
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Paylaşım   

Forum Atla Forum izinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.03
Copyright ©2001-2019 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 8,766 Saniyede Yüklendi.