Forum Anasayfası Forum Anasayfası > BiRECiK GENEL > BiRECiK - GENEL
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Birecikle ilgili internet adresleri
  YARDiM YARDiM  Forumu Ara   Olaylar   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Birecikle ilgili internet adresleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Salih Çerikan Açılır Kutu Gör
VİP
<font color=800080>VİP</font>
Simge

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Salih Çerikan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ağustos-2006 Saat 23:57

Guzel bir arastırma olmus.Eline saglık kardes.Yalnız www.birecik.gov.tr ye girince bi anda kndimi diskoda sandım o ne muzik yaw ole .Fazla kop kop olmus .Sitedeki goruntulerle yerel bir muzigimiz daha ii olurdu bnce.

Yukarı Don
tekayak Açılır Kutu Gör
VİP
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tekayak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Ağustos-2006 Saat 00:44
Salih Bey,

Birecik Kaymakamlığının Resmi Web sitesinde eskiden "Fırat" çalmaktaydı. Galiba müzik yeni değişmiş çünkü ben de şimdi girdim ve dediğiniz doğru siteye yakışmamış.

Saygılar...

İşte bir site daha...

Birecik fevzipaşa İlköğretim Okulu Resmi Web Adresi
İletişim:

volkan_tekayak@hotmail.com
Halfeti Toplum Sağlığı Merkezi
Halfeti İlçe Sağlık Müdürlüğü
Yukarı Don
ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-Kasım-2006 Saat 17:11
BİRECİK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OKULLARIN İNTERNET ADRESLERİ :

Yukarı Don
urubağa Açılır Kutu Gör
AKEY
<font color=0000ff><b>AKEY</b></font>

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı urubağa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04-Şubat-2007 Saat 16:41
merhabalar ben şimdi googleden birecikhaber.com baktım yapım aşamasında diyor.
Yukarı Don
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-Mayıs-2007 Saat 15:50
ARKADAŞLAR, SİZLERE BİRECİK LİSESİNİN WEB SİTESİNİ VERİYORUM.BU SİTEDEKİ BAZI BÖLÜMLER ŞU ANDA ETKİN OLMAMAKLA BİRLİKTE YİNEDE SANIYORUM SİZLERE YARARLI OLACAK BURADAN BAZI BİLGİLER ALABİLECEKSİNİZ.

BİRECİK LİSESİ WEB SİTESİ :

Yukarı Don
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-Haziran-2007 Saat 12:21

SİZLERE BİRECİK ZEYTİNBAHÇESİ İLKÖĞRETİM OKULUNUN WEB SİTESİNİN ADRESİNİ PAYLAŞMAK İSTİYORUM.

Yukarı Don
mahmut1968 Açılır Kutu Gör
ELİT AKEY
<font color=ff7b3c>ELİT AKEY</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mahmut1968 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-Kasım-2007 Saat 15:59

adresler ve bilgiler için teşekkürler  aramakla bulunamıyacak kadar kıymetli olan adresler  gerçekten birecigin farklı yönlerini anlatan  birbirinden güzel   sayfalar   bu hizmeti düşünen herkese teşekkürler

şu çeşmenin haline bak su içecek tası yok   kırma kimsenin kalbini yapacak ustası yok
Yukarı Don
Erkan Çulcuoğlu Açılır Kutu Gör
KIDEMLİ AKEY
<font color=53a9ff>KIDEMLİ AKEY</font>

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Erkan Çulcuoğlu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-Ocak-2008 Saat 22:02
sayın tek ayak verdiginz web adresleri için teşekkür ederim bu adreslerin forum üyelerine faydalı olacagını inanıyorum..
Yukarı Don
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Mart-2008 Saat 12:35
BİRECİKTE 1970'Lİ YILLARIN BAŞINDAN BERİ SÜREKLİ OLARAK YAYINLANAN, BİRECİĞİN EN ÇOK OKUNAN MAHALLİ GAZETELERİNDEN BİRİ OLAN, BİR ZAMANLAR BENİM VE MÜSLÜM AYKILIÇ'INDA ÇALIŞMIŞ OLDUĞU, HALKIN SESİ GAZETESİNİN WEB SİTESİNİ VERMEK İSTİYORUM.

Yukarı Don
erdonmezemine Açılır Kutu Gör
VİP

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erdonmezemine Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Mart-2008 Saat 21:20
Yukarı Don
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-Mart-2008 Saat 12:26
BİRECİK BELEDİYESİNİN YENİ RESMİ WEB SİTESİ.

Yukarı Don
celalsözmen Açılır Kutu Gör
VİP
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı celalsözmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-Mart-2008 Saat 12:49

BİRECİKL HALK EGETİM MERKEZİ birecikhem@hotmail.com BİRECİK KIZMESLEK LİSESİ birecik kml.@hotmail.com

ÖMÜRDEN BİR GÜN BİTİYORSA ODA BUGÜNDÜR
Yukarı Don
mahmut kankılıç Açılır Kutu Gör
AKEY

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mahmut kankılıç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-Nisan-2008 Saat 17:34
valla bu çalışma çok iyi olmuş.eminim faydası olur forum üyelerine. 
Gerek Yok Her Sözü Laf İle Beyana,
Bir Bakış Bin Söz Eder Anlayana
                      MEVLANA
Yukarı Don
Kadir Yaşar Açılır Kutu Gör
ONURSAL ÜYE
<font color=008000>ONURSAL ÜYE</FONT>

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Kadir Yaşar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12-Ekim-2008 Saat 00:33

Aşağıdaki linkte güzel birecik resimleri var.

Yukarı Don
omereser Açılır Kutu Gör
AKEY

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı omereser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Ekim-2008 Saat 10:07
Aşağıdaki linkte Birecik canlılarına ait 30 kadar doğa fotoğrafı var.

Yukarı Don
hasanozates Açılır Kutu Gör
TEZE ÜYE
<font color=ff00ff>TEZE ÜYE</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hasanozates Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04-Eylül-2018 Saat 10:08
Birecik sebze hali Birecik'e özgü Patlıcan biber peynir için http://birecikgida.com
Yukarı Don
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Paylaşım   

Forum Atla Forum izinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.03
Copyright ©2001-2019 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 8,828 Saniyede Yüklendi.